Бойка дивним чином "висунули" у президенти
Загрузка плеера...

Декілька десятків українців попри люті морози зібралися у центрі Києва на акцію протесту біля офісу народного депутата та голови парламентської фракції "Опозиційний блок" Юрія Бойка.

"Украл для себя – укради и для нас"! "Дедушка Бойко, иди в президенты"! "Бойко – президент на "5". Будет грабить нас опять"!

Громадяни мітингують тут не вперше. Однак цього разу люди прийшли із доволі незвичними вимогами.

Роман Сидоренко, громадський активіст:

"Сегодня мы собрались "поддержать" одного из лидеров "Оппозиционного блока" Юрия Бойко. Мы все знаем, что он причастен к воровству вышек, что он украл, так называемые "вышки Бойко". Мы верим в то, что когда этот человек станет Президентом Украины, а мы знаем о его желании баллотироваться на следующих выборах Президента Украины в 2019 году, мы верим, что этот человек не просто будет воровать еще больше, но и поделиться с нами. Верим, что он отдаст какой-то процент нам, его сторонникам".

Активісти нагадали Юрію Бойку про славнозвісні газовидобувні бурові установки, так звані "вишки Бойка", які коштували Україні сотні мільйонів доларів. Про них так багато говорила чинна влада, обіцяючи розібратися зі скандальною справою і повернути країні награбоване. Однак, наразі ця ж влада зробила все можливе, щоб вивести нардепа Бойка "з-під удару".

Згадали громадяни і про здобутки очільника "Опоблоку" на посаді міністра палива та енергетики України, а також міністра енергетики та вугільної промисловості. Як пояснили мітингувальники, ще одного злодія наша країна не витримає.

Євген, активіст:

"Ми сьогодні зібралися тут "за" такого нашого "гарного" олігарха Юрія Бойка, який при трьох владах залишається на нафтовому вентилі. Очолював Мінпалива. Був віце-прем'єром, очолював "Нафтогаз". Йому ми "завдячуємо" такій ціні на газ і тим газовим проблемам, які у нас є, і його крадіжкам, і тим судам, де зараз позивається "Нафтогаз" з "Газпромом". Ми вийшли, щоб, боронь Боже, він не став Президентом, бо ще одного злодія наша країна не витримає".

За словами мітингувальників, фракція "Опозиційний блок" мала би бути гідним політичним опонентом чинній владі. Натомість, кажуть активісти, головний представник "Опоблоку" їй підігрує. Сам "головний герой" сьогоднішнього мітингу, якого у незвичний спосіб прийшли підтримати активісти, до людей так і не вийшов.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram