"Джавеліни" ще в США, а Президент вже радіє
Загрузка плеера...

Президент України подякував Трампу за рішення надати Україні протитанкові ракетні комплекси "Джавелін". Петро Порошенко зазначив, що це стане додатковим стримувальним аргументом у боротьбі з російською агресією на Донбасі.

На своїй сторінці у Facebook, український гарант Конституції вкотре наголосив, що "Джавеліни" – це його заслуга, хоча ракети ми ще не отримали. Наразі це всього лише згода на постачання.

Крім того, відповідно до домовленостей, "Джавеліни" будуть далеко від передової. Тому, яким чином майбутня американська допомога вплине на розвиток подій на Сході і де взагалі застосовуватиметься, незрозуміло. Мабуть, Порошенко думає, що сама згадка про сучасні протитанкові комплекси у розпорядженні України буде наводити жах на країну-агресора.

У коментарях під постом Президента вже з’явилися припущення щодо призначення "Джавелінів". Так, один із користувачів написав, що їх можуть, наприклад, використовувати проти протестувальників під Верховною Радою.

Нагадаємо, раніше державний департамент США схвалив пропонований продаж Україні 37 пускових установок і 210 ракет "Джавелін". Відповідно до повідомлення Пентагону, йдеться про техніку на суму 47 млн доларів за рахунок військової допомоги Сполучених Штатів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram