Коболєв просить українців вимикати опалення
Загрузка плеера...

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв запропонував свій метод протидії надмірному використанню блакитного палива в умовах морозної погоди. В ефірі одного з вітчизняних телеканалів посадовець попросив українців зменшувати, а в деякі дні навіть вимикати опалення.

Пан Коболєв переконаний, що для боротьби з "газовим шантажем Путіна" усім нашим співвітчизникам необхідно зменшувати температуру у квартирах вдень на один градус, а вночі – на два. До того ж, підприємствам варто узагалі відключати батареї у вихідні дні, коли їх приміщення не використовуються.

За підрахунками Коболєва, такі заходи дозволять скоротити добове споживання палива приблизно на 8-10%. Цього має вистачити для того, щоб повернути газову систему у "комфортний та спокійний режим". При цьому голова "Нафтогазу" впевнений, що зниження температури не вплине на комфорт людей та їх працездатність. Твердження, звісно, вкрай суперечливе.

Зазначимо, що 1 березня Андрій Коболєв був оштрафований Державною фіскальною службою на суму понад 8 мільярдів гривень за порушення митних правил. Проте за посадовця заступився глава держави Петро Порошенко. Прес-секретар гаранта Святослав Цеголко повідомив, що генеральному прокурору та голові ДФС було доручено перевірити обґрунтованість штрафу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram