Пучдемон відмовився від крісла
Загрузка плеера...

Екс-голова Каталонії Карлес Пучдемон відмовився очолювати уряд регіону. Натомість він запропонував іншого кандидата – свого соратника Жорді Санчеса, який наразі перебуває за ґратами. Відомо, що він очолював "Каталонську національну асамблею", а також був другим номером списку "Разом за Каталонію" на виборах 2017 року.

За попередньою інформацією, Санчеса звинуватили в розтраті держкоштів, організації повстання та заколоті. До початку розгляду справи в суді його ув'язнено в Мадриді.

Напередодні у парламенті Каталонії наполягали на легітимності єдиного кандидата на посаду голови уряду регіону Карлеса Пучдемона. Проте аналітики сприйняли ці заяви як сигнал того, що іспанський політик відмовиться від пропонованої посади.

 Нагадаємо, раніше Пучдемон наголошував, що буде керувати регіоном на відстані за допомогою новітніх технологій. Після цього в Конституційному суді Іспанії було прийняте рішення заборонити такі дії, оскільки інавгурація можлива лише за особистої присутності політичного діяча у Каталонії.

Варто зауважити, що Карлес Пучдемон досі перебуває під слідством.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram