Росія розпочала "нову холодну війну"
Загрузка плеера...

Під час свого двогодинного звернення до Федеральних зборів президент країни-агресора Володимир Путін презентував ядерну ракету "Сармат", яка нібито здатна обійти американську систему протиповітряної оборони. За словами господаря Кремля, нова зброя практично не має обмежень щодо дальності польоту.

Західні експерти назвали виступ Путіна "оголошенням нової холодної війни" і порівняли його зі словами Микити Хрущова про "кузькіну мать". Авторитетні видання зійшлися на думці, що протиріччя між РФ та Сполученими Штатами після "бряцання зброєю" з боку Путіна суттєво загостряться.

Підтвердженням цьому стали виступи речників Держдепу, Білого дому та оборонних відомств. Американці назвали графічне зображення атаки на США "неприпустимим" та "таким, що не відповідає поведінці відповідального світового лідера", а також рішуче засудили розробку зброї, оскільки це є відвертим порушенням міжнародних договорів. У адміністрації Дональда Трампа пообіцяли зберегти мир з позиції сили та запевнили, що їх збройні сили "не поступаються нікому". Менш дипломатичним був командувач ядерними силами США Джон Хайтен, який прямо заявив, що Росія – це "екзистенційна загроза для його країни".   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram