Путін зацікавив світ новою ядерною зброєю
Загрузка плеера...

Президент Російської Федерації Володимир Путін виступив із промовою перед засіданням Федеральних зборів. Цього разу він багато говорив про ядерну зброю, ракети і технології, у яких Росія, за його словами, "попереду всієї планети".

Під час виступу глави РФ навіть присутнім продемонстрували нібито випробування нової крилатої ракети з ядерним двигуном, якою країна відлякуватиме "потенційних агресорів". Про перетворення когось конкретного на радіоактивний пил не йшлося, однак російський президент натякнув, що країна завжди готова застосувати ядерну зброю у відповідь. У цьому деякі експерти й аналітики побачили публічну погрозу Заходу.

У Мережі промова загалом та особливо слова про ядерну зброю викликали жваве обговорення, майже відразу з'явилися жарти й іронічні засудження глави російської держави. Тролінг пафосного виступу Путіна просто зірвав Інтернет-простір.

Водночас навіть російські ЗМІ зауважили, що світові медіа знехтували тою частиною послання, яка стосувалася соціального та внутрішньополітичного становища в Росії.

Загалом виступ тривав 82 хвилини, хоча початково на нього планувалося виділити у два рази менше часу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram