Голову "Нафтогазу" привітали колосальним штрафом
Загрузка плеера...

Після гучної перемоги голова "Нафтогазу" Коболєв заявив про "зраду". Невдовзі після виграшу Стокгольмського арбітражного суду керівник національної компанії Андрія Коболєва отримав "привітання" від Державної фіскальної служби. Очільника "Нафтогазу" оштрафували майже на вісім з половиною мільярдів гривень.

Рішення про персональне покарання ухвалила енергетична митниця ДФС. Фото відповідних документів Коболєв опублікував на своїй сторінці у Facebook. Офіційною причиною штрафу визначено "незабезпечення можливості подання додаткової митної декларації з повним пакетом товаросупроводжуючих документів". Сам Коболєв пояснив, що насправді "Нафтогаз" не передав митникам частину документів, тому що відмовився оплачувати російський газ, який "Газпром" постачав на тимчасово окуповані території Донецької і Луганської областей.

У постанові податківців зазначено, що голова "Нафтогазу" відповідальний за два порушення, тож сумарне стягнення складається з двох штрафів: 7 мільярдів і 1 млрд 300 млн грн. Ці гроші Коболєв має сплатити впродовж двох тижнів.

Посадовець не повідомив, чи збирається він розраховуватись із податковою.

Відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram