Насіров задекларував аж шість гривень
Загрузка плеера...

Швидше за багатьох чинних чиновників електронну декларацію за 2017 рік подав звільнений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров. Дохід екс-посадовця, звинуваченого у зловживанні службовим становищем, вражає: за звітний період він заробив аж 6 гривень! Джерелом цього неймовірного прибутку став "Укргазбанк", який нарахував пану Насірову відсоток за депозитом.

Значно краще справи йшли у дружини екс-голови ДФС Катерини Глімбовської. Понад дев'ять мільйонів у національній валюті їй принесла передача прав за договором про участь у Фонді фінансування будівництва громадянину Татаренко Олегу Георгійовичу. Ще близько 57 тисяч склали заробітна плата та неназване "додаткове благо".

У рухомому та нерухомому майні подружжя нестачі точно не відчуває. З новинок – лише годинники марок "Breguet" та "Rolex". А от ще до 2017 року були придбані 22 земельні ділянки, 3 будинки, 5 квартир, 4 престижні автомобілі, 1 розкішний мотоцикл та численні ювелірні вироби, витвори мистецтва, сумки, одяг, антикваріат тощо.

Нагадаємо, що Романа Насірова офіційно звільнили з Держфіскальної служби тільки 31 січня, хоча відсторонили його ще у березні минулого року.

Джерело: відео YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram