Київ у заторах. Силовики поспішають на допомогу
Загрузка плеера...

Попри попередження синоптиків, до снігу знову виявилися не готовими. У столиці – колапс. Машини годинами стоять у заторах, рухатись практично неможливо. Складність ситуації визнала і київська влада. До прибирання снігу в столиці залучили навіть підрозділи Міноборони та Міністерства внутрішніх справ.

Віталій Кличко, мер Києва

"Дуже складна ситуація з прибиранням вулиць, дуже складна ситуація з пересуванням по нашому місту. Тому, я іще раз звернувся до автоводіїв робити все для того, щоб не виїжджати в місто, користуватись громадським транспортом, не заважати комунальній техніці прибирати вулиці. Тому що техніка не може прибирати вулиці, коли вулиці забиті автівками".

Повідомляється, що, машини, які заважитимуть комунальникам розчищати автошляхи від снігу, евакуюватимуть. Йдеться про автомобілі, припарковані вздовж доріг та в заборонених для цього місцях.

Окрім того, столична влада розпорядилася до наступного тижня скасувати навчання в школах. Рекомендувалося тимчасово закрити дитсадки та скоротити робочий день на підприємствах.

Ситуацію активно обговорюють в соціальних мережах. Люди скаржаться, що у місті неможливо ні пройти, ні проїхати. Користувачі іронізують: навіщо прибирати сніг, якщо він скоро розтане.

Джерело: відео YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram