"Друг" Гройсмана залишив міністерство
Загрузка плеера...

Колишній голова "Укртрансгазу", а нині заступник міністра енергетики і вугільної промисловості Ігор Прокопів подав у відставку. Про це повідомили ЗМІ з посиланням на власні джерела в уряді.

Чиновника намагались утримати на посаді. Виявилось, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман і віце-прем'єр Володимир Кістіон пропонували посадовцеві увійти до наглядової ради новоствореного державного підприємства "Магістральні газопроводи України". Саме до цієї компанії мають перейти газотранспортні системи України. Раніше ГТС підпорядковувались "Нафтогазу".

Прокопів відмовився від пропозиції. За версією ЗМІ, посадовець мріє про власну політичну кар'єру і місце у парламенті.

Відзначимо, що Прокопіва і керівника НАК "Нафтогаз" вважають опонентами. Рік тому саме в енергетичній корпорації ініціювали звільнення Прокопіва, який очолював дочірній "Укртрансгаз". Прокопіва звинуватили у махінаціях при закупівлях, через які держпідприємство втратило півтора мільярда гривень. Тоді на захист посадовця став особисто Володимир Гройсман. Прем'єр-міністр заблокував звільнення, проте у "Нафтогазі" повторно підготували наказ. Медійники стверджують, що між Прокопівим і главою уряду збереглись теплі стосунки. До слова, сам прем'єр також мітить у парламент.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram