Столична влада розриває договори з перевізниками
Загрузка плеера...

Київська міська державна адміністрація розірвала договори з 5 перевізниками на 6 маршрутах. Серед них, і популярний серед киян 416-й: від Кібернетичного центру до вул. Драйзера.

Ярослава Душаєва, радник директора департаменту з питань громадського транспорту

"Окрім того, що неодноразово були складені акти на санітарний та технічний стан транспортних засобів, під час планової перевірки було виявлено порушення договору, а саме не оновлення автобусного парку на кількість одиниць, на яку перевізник був зобов’язаний обновити".

Також у департаменті з питань громадського транспорту додали, що міська влада здійснила рейдові перевірки 43 маршрутів. У результаті були виявлені різні технічні та санітарні порушення.

Ярослава Душаєва, радник директора департаменту з питань громадського транспорту

"З технічного можна виділити особливо гола резина, потім тріщини на лобовому та на бічному склі. А серед санітарного, це пошкодження сидіння, наявність сторонніх предметів в салоні автомобілю, додатково відсутність інформації для пасажирів. Це з основних таких порушень, що ми виявляли. А якщо документально, це відсутність схеми руху, є перевізники, які не мають дозволів, або схему маршруту порушують, або інтервал руху".

Всього у столиці 22 перевізники, які обслуговують 155 маршрутів. Поки що столична влада перевірила 7 приватників. Планується здійснювати контроль громадського транспорту й надалі.

Нагадаємо, що масштабна перевірка почалася після дорожньо-транспортної пригоди за участі 2 маршрутних таксі.

Фото: Google

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram