Ситник: Антикорупційний суд залишиться без суддів
Загрузка плеера...

Закон про Антикорупційний суд має завищені вимоги до кандидатів. Про це заявив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

За словами очільника НАБУ, існує ризик, що ніхто не захоче подавати свою кандидатуру. Також він додав, що не має таких знайомих, хто відповідав би вимогам закону.

Артем Ситник, Директор НАБУ:

"Друга проблема, за яку буде найбільш гаряча дискусія – це порядок добору. Там є рада міжнародних експертів і всі не можуть дійти компромісу, які ж повноваження у них будуть. Це все постійно супроводжується політичними спекуляціями про втручання у державний суверенітет. На мою думку, ніякого втручання тут немає".

Ситник стверджує, що Антикорупційний суд, можливо, запрацює вже до кінця 2018 року, проте кількість суддів, які мають працювати у новоствореному органі правосуддя досі не відома. Цим повинна займатися судова адміністрація.

На думку очільника антикорупційного бюро, невизначеність в особовому складі імовірно є елементом тиску на Антикорупційний суд. А за таких умов сенсу створювати цей орган немає.

Джерело: фото з відкритих джерел, відео 24 Канал, YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram