Чемпіон Олімпіади запросив гаранта на новосілля
Загрузка плеера...

Невід'ємна частина життя успішного спортсмена – спілкування з представниками влади. Олімпійський чемпіон Пхьончхана Олександр Абраменко був удостоєний почесного звання кавалера ордена "За заслуги" третього ступеня. Нагороду атлетові вручив особисто глава держави Петро Порошенко під час урочистої зустрічі у Адміністрації Президента. Такий самий орден також отримав головний тренер збірної з лижного фристайлу Енвер Аблаєв.

Гарант відзначив, що Абраменко увійшов до "пантеону українського олімпійського спорту". Натомість гордість Миколаєва заявив, що він був радий завоювати першу в історії нашої країни медаль у фристайлі. Спортсмен зізнався, що другою мрією після олімпійського золота у нього була власна квартира. І тепер це бажання має шанс збутися. Принаймні Президент вручив Саші сертифікат на квартиру, після чого чемпіон одразу запросив Петра Порошенка на новосілля.

Нагадаємо, що золота медаль Олександра Абраменка стала єдиною нагородою, здобутою українською командою у південнокорейському Пхьончхані. "Жовто-блакитна" збірна посіла 21-е місце у неофіційному загальному заліку, поступившись Білорусі та "країні ОАР".

Джерело: відео YouTube, фото прес-служба Президента

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram