Європу завалюють кокаїном
Загрузка плеера...

Після скандалу з російським посольством у Аргентині хвиля кокаїнового безумства докотилася і до Європи. Одразу дві рекордні партії наркотиків були виявлені правоохоронцями у Албанії та Бельгії.

613 кілограмів порошку було виявлено албанськими поліцейськими у контейнері з бананами із Колумбії. Партія прибула до країни транзитом через Італію та Мальту. Загальна вартість вилучених психотропних речовин складає 180 мільйонів євро. Власника складу, де зберігався контейнер з кокаїном, досі розшукують, а тим часом були затримані двоє підозрюваних у контрабанді. Прем'єр-міністр Албанії Еді Рама заявив, що ця операція є великим кроком у боротьбі з організованою злочинністю у державі

Ще більш вражає знахідка бельгійських митників. У порту Антверпена вони натрапили на 4,5 тонни кокаїну, також замаскованого під банани. За підозрою у вчиненні злочину арештували одразу п'ятьох громадян Нідерландів та одного колумбійця. Незважаючи на значно більший обсяг, партія в Антверпені дешевша, аніж албанська – її вартість не перевищує 170 мільйонів євро.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram