Номінацію Трампа на Нобель назвали фейком
Загрузка плеера...

На початку року західні медіа повідомили, що президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа було номіновано на Нобелівську премію миру. Автор пропозиції залишився невідомим, оскільки конфіденційність є однією з умов, які гарантує комітет в Осло. Було відомо лише те, що заявку надіслав один зі співвітчизників республіканця. Втім, зараз ця інформація перебуває під великим сумнівом. Директор Інституту Нобеля Олаф Ньєльстад стверджує, що номінація може бути фейком.

За словами науковця, є серйозні підстави вважати, що особа, яка висунула кандидатуру Трампа, змогла фальсифікувати процес. Згідно з правилами, повноваження надсилати пропозиції щодо премії є у її колишніх лауреатів, членів парламентів та урядів, а також деяких професорів. Комітет підозрює, що американець, що вніс до списку ім'я Дональда Трампа, міг обійти ці умови. Щоправда, незрозуміло, як у такому випадку заявка не була вчасно відхилена.

Зазначимо, що термін подання нобелівських номінантів на премію миру сплив 31 січня. Переможець буде визначений аж на початку жовтня, а церемонія вручення престижної нагороди відбудеться 10 грудня в Осло.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram