Справа про одеський "табір смерті" пішла у суд
Загрузка плеера...

Прокуратура Одещини спрямувала до суду кримінальну справу проти директора дитячого табору "Вікторія", де восени 2017 року під час пожежі загинули три дівчинки. За словами прокурора області Олега Жученка, розслідування було завершене вже деякий час тому, проте передача обвинувального акту служителям Феміди відкладалася через ознайомлення з ним підозрюваного Петроса Саркісяна.

Фігурантами справи також є екс-керівник відділу Держслужби з надзвичайних ситуацій у Київському районі Одеси та один з інспекторів, яким закидають службове недбальство. Слідство щодо них проведене, проте долю чоловіків суд вирішуватиме пізніше, оскільки вони ще прочитали матеріали обвинувачення. Що ж стосується колишньої віце-мера Південної Пальміри Зінаїди Цвірінько, то розслідування призупинене через те, що вона перебуває у стаціонарі медичного закладу.

Нагадаємо, що жахлива пожежа у таборі відпочинку сталася в ніч на 16 вересня. Причиною займання стало порушення вимог безпеки. Директора закладу Петроса Саркісяна затримали без права внесення застави. Чоловік не визнав своєї провини, заявив, що з нього роблять "цапа-відбувайла" та оголосив голодування.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram