Брюссель продовжить справу вбитого журналіста
Загрузка плеера...

Європейська комісія планує провести розслідування за фактами, які оприлюднив у своїх публікаціях вбитий словацький журналіст Ян Куцяк. Про це повідомив комісар з питань бюджету Гюнтер Еттінгер. Мова, перш за все, йтиме про фінансові потоки, які були призначені сільськогосподарським компаніям, а натомість були використані злочинними угрупованнями.

Тим часом поліція Словаччини прозвітувала про затримання однієї особи, яку підозрюють у причетності до вбивства. У ході нічного рейду правоохоронцями було також вилучено зброю та боєприпаси. Глава копів Тібор Гашпар переконує, що його підлеглі й надалі йтимуть цим слідом, аж поки усі виконавці злочину не опиняться за ґратами.

Втім, громадяни переконані, що цього мало. У Братиславі люди вийшли на акцію протесту з вимогою звільнити та притягти до відповідальності чиновників, яких журналіст звинуватив у зв'язках з італійською мафією. Поки ж кадрові зміни відбулися лише у міністерстві культури.

Очільник відомства Марек Мадярич заявив, що не може працювати далі, коли за його каденції було вчинено такий кричущий замах на свободу слова. Зазначимо, що в Україні жоден чиновник не пішов у відставку ані після зникнення Георгія Гонгадзе, ані після вбивства Павла Шеремета.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram