Головні події 28 лютого-1 березня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 28-го лютого до ранку 1 березня 2018 року:

"Газпром" винен Україні 2,5 мільярди

Стокгольмський арбітраж задовольнив вимогу НАК "Нафтогаз" щодо компенсації за недопоставлені обсяги газу .Таким чином, російський "Газпром" має сплатити Україні понад 2,5 мільярди доларів.

Манафорта судитимуть у вересні

Колишній політтехнолог "Партії регіонів" Пол Манафорт постане перед американським судом у вересні 2018 року. Частина судового процесу може збігтися у часі з проміжними виборами до Конгресу, що заплановані на листопад.

"Гостинний двір" повернули державі

Київський апеляційний господарський суд постановив повернути столичний "Гостинний двір" у власність держави. Активісти вимагали розірвати орендний договір з приватною структурою упродовж шести років.

"Мовний закон" суперечить Конституції

Конституційний суд опублікував рішення про невідповідність "закону Ківалова-Колесніченка" положенням Конституції. Під час прийняття скандального документа у 2012 році була грубо порушена процедура розгляду та ухвалення.

"Динамо" зарахована технічна поразка

Київському "Динамо" остаточно зарахована технічна поразка у матчі проти ФК "Маріуполь". Українська Прем'єр-ліга виконала рішення Лозаннського арбітражного суду щодо покарання команди за неявку на поєдинок.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram