Сенсації не сталося: Порошенко ухилився від гострих запитань
Загрузка плеера...
  • Источник: прес-служба Президента України

Президент України Петро Порошенко зустрівся із представниками засобів масової інформації у Мистецькому Арсеналі. Охочих поспілкуватися з гарантом було понад дві сотні. На вулиці пресу традиційно зустрічали кордоном охорони. До початку прес-конференції при вході на главу держави чекали люди, які, судячи з їхніх плакатів, теж мали, що сказати Президентові.

Всередині, де мав відбутися захід, спраглі до правди журналісти могли втамувати свої "апетити" хіба що гостинцями на скромному фуршеті. Щоправда, шоколадних смаколиків одного із найпопулярніших в країні виробників там не було. Чекала преса главу держави під музичний акомпанемент.

Точно спрогнозувати, що ж буде говорити Петро Порошенко на прес-конференції "Виклики - 2018", не брався ніхто.

Анастасія Станко, журналіст:

"Мені цікаво, яка температура по палаті журналістів. Як журналісти будуть ставити питання, наскільки вони будуть різкі. Ми знаємо, що Президент може відповісти на всі запитання. Тому не так відповіді, як запитання, але, можливо, він нас усіх здивує".

Однак, дива не сталося. Розповідь гаранта про досягнення і те, що вже вдалося, м'яко кажучи, не вразила представників ЗМІ. Жодної сенсації для журналістів у сказаному Порошенком не було.

Дмитро Гнап, журналіст:

"Президент досвідчений спікер. Він знає, як, так би мовити, сховатися від гострого запитання. Як обіграти, щоб не давати прямої відповіді. Проблема формату таких прес-конференцій, що ти ставиш запитання, Президент починає на нього відповідати не по суті, а ти не можеш уточнити. Доводиться просто сидіти і слухати".

Під час безпосереднього спілкування з пресою, не обійшлося без словесних перепалок.

- Хочу сказати репліку… просто як коментар.

- Уже було це питання. Яке саме?...

- Михайле, не нервуйте… все буде гаразд. Прошу.

Більшості присутніх все ж не пощастило поспілкуватися з гарантом. За дві години прес-конференції поставити свої запитання Петру Порошенку змогли приблизно два десятки представників українських та закордонних ЗМІ. Однак, відповіді Президента для журналістів були прогнозованими.

Анастасія Станко, журналіст:

"Не можу сказати, що я задоволена, але приблизно якоїсь такої відповіді я і очікувала. Президент любить про все погане казати, що це не його компетенція, а все хороше зробив він. Мені здалося, що Президент усе більше агресивно спілкується із журналістами. Репліки "дорогенька моя" варто було б залишити у минулому, але досі українські керівники держави не можуть із цим справитися".

На думку журналістів, зустріч гаранта зі ЗМІ була спланована для того, щоб знизити градус невдоволення суспільства, зокрема, і ЗМІ.

Дмитро Гнап, журналіст:

"Вони бачать, що у суспільстві і в його передовій частині, якою є журналісти, накопичилося незадоволення, зокрема, саботажем щодо створення антикорупційного суду, скандалами навколо відпочинку Президента і так далі. Тому щоб спрацювати таким громовідводом і було, очевидно скликано цю прес-конференцію".

Попри бажання преси поспілкуватися з гарантом довше, сам Петро Олексійович такого бажання не виявив.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram