Зізнання Порошенка: його життя – не цукор
Загрузка плеера...
  • Источник: прес-служба Президента України

Останній день зими став складним не тільки через погоду, а й через неймовірне політичне напруження. Перші особи держави оголосили про термінові брифінги та прес-конференції. Спочатку з журналістами зустрілися голова Верховної Ради України Андрій Парубій разом із прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом. Буквально за лічені хвилини Президент Петро Порошенко дав першу в цьому році велику прес-конференцію. Напередодні прес-служба глави держави анонсувала тему зустрічі під розмитою назвою "Виклики-2018".

Експерти й аналітики припустили, що спілкування Порошенка з пресою є грою на випередження. Адже напередодні стало відомо, що 2 березня в Москві планує зустрітися з журналістами екс-президент Віктор Янукович.

Гарант Конституції розпочав виступ з аналізу роботи Верховної Ради. Він висловив сподівання, що парламент працюватиме ефективно, адже треба ухвалити кандидатуру глави НБУ, оновити склад ЦВК, доукомплектувати Конституційний Суд, якнайшвидше затвердити законопроект про Антикорупційний суд та багато чого іншого.

Загалом Порошенко задоволений роботою парламенту під час минулої сесії, адже ухвалені реформи, децентралізація, прийнято важливі кодекси. Глава держави наразі не бачить передумов для розпуску Верховної Ради. Він наголосив, що оголошення дострокових виборів – це його право, а не обов'язок.

На переконання Президента, зміни у нашій державі помітив і оцінив світ. Саме тому союзні держави допомагають, дають сучасну ефективну зброю. До Верховної Ради внесено проект закону про національну безпеку України, що передбачає співпрацю з НАТО, перехід на стандарти НАТО та цивільно-демократичний контроль за армією і правоохоронними органами.

Глава держави зауважив, що підвищення обороноздатності та звільнення окупованих територій – його пріоритет. Він додав, що Україна буде дотримуватися Мінських угод, але наполягає на розміщенні миротворців на Донбасі на прийнятних для нашої держави умовах. При цьому миротворці мають діяти на всій окупованій території. Участь у миротворчій місії не можуть брати країна-агресор та країни-сусіди.

Представники ЗМІ поцікавилися приватним життям Порошенка та політичним майбутнім глави держави. Він розповів, що на відпочинку на Мальдивах був законно, кордон перетинав із власним паспортом, за все сплатив зі свого банківського рахунку. Протягом найближчих 3,5 тижнів подасть декларацію.

Водночас, відповідаючи на одне з питань, Президент зауважив, що його життя – не цукор.

Гарант Конституції не зміг втриматися від спокуси і тонко натякнув на Юлію Тимошенко, нагадавши про її фото з послом Росії у Німеччині Сергієм Нечаєвим. Пізніше Порошенко зауважив, що з лідеркою "Батьківщини" цього року мав розмову лише 1 раз під час обговорення кандидатури до ЦВК.

На вибори Порошенко стовідсотково піде, але точно в якості виборця. У нього немає ніякого "Варіанту Б", а про свою участь у президентських виборах він скаже тільки тоді, коли буде оголошено про початок кампанії. Зараз він не переживає з приводу рейтингів і зауважив, що "у своєму житті не програв жодної виборчої кампанії".

Прес-конференція тривала близько 2 годин, але справді сенсаційних заяв Порошенко так і не зробив. За словами присутніх журналістів, під кінець захід став просто нудним.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram