У Раді говорили про дострокові вибори
Загрузка плеера...

В Адміністрації Президента ухвалене рішення про проведення дострокових парламентських виборів. Про це з трибуни верховної ради заявив голова фракції "радикалів" Олег Ляшко.  

Олег Ляшко, голова фракції "РПЛ":

"Президент Порошенко вважає, що на дострокових парламентських виборах завдяки діючому закону. Коли половина депутатів обирається по мажоритарці, вони розписали вже "шахматку", є там в адміністрації президента такий аферист ковальчук, який призначає кандидатів на мажоритарні округи, вони вж розписали сто депутатів по мажоритарці як мінімум отримають, 50 по партійних виборах і потім 150 депутатів матимуть у новому парламенті".

Народний депутат зазначив, що його політсила готова взяти участь у дострокових парламентських виборах за умови зміни виборчого законодавства. Ухвалення закону про вибори народних депутатів України за відкритими партійними списками та скасуванні мажоритарки.

Артур Герасимов, голова фракції "БПП":

"Коли тут був згаданий Президент України – так, дійсно, він працює до другої-третьої години ночі. Давайте згадаємо міжнародну єдність, яка нас підтримує у боротьбі з агресором. І відродження нашої армії і оборонної промисловості. І хочу нагадати, що саме з ініціативи президента були створені і набу і назк і сап. Бо дуже багато людей хочуть собі це присвоїти. І я вже мовчу про реформу децентралізації. А тепер що стосується дочасних виборів. Ви знаєте, "Блок Петра Порошенка" завжди готовий до будь-яких виборів. Дочасних, строкових, нестрокових. Тому що єдиним джерелом влади в Україні є народ. А от той, хто найбільше кричить з трибуни про те, що проти – отой, можливо, і боїться!

Нагадаємо, голова Верховної Ради неодноразово зазначав, що проведення дострокових парламентських виборів в Україні не планується. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram