Підозрілі листи продовжують "кошмарити" США
Загрузка плеера...

Внаслідок відкриття конверту з невідомою речовиною постраждали 11 осіб. Подія сталася в адміністративній будівлі військової бази Майер-Хендерсон-Хол у американському штаті Вірджинія.

За повідомленням місцевих ЗМІ, троє людей були госпіталізовані, але перебувають у стабільному стані. В якості превентивного заходу персонал будівлі, в якій стався інцидент, негайно евакуювали.

У правоохоронних органах розповіли, що експертиза листа з підозрілою речовиною показала негативний результат на наявність шкідливих речовин. У ФБР вирішили забрати конверт в свою лабораторію для подальших аналізів.

Правоохоронці також зазначили, що текст листа з принизливими та нецензурними словами був адресований місцевому командиру. Наразі триває слідство.

Нагадаємо, що раніше через конверт з невідомою речовиною була госпіталізована дружина сина президента США Дональда Трампа-молодшого. Крім того подібні листи вже надходили до офісу колишнього очільника держави Барака Обами та Вестмінстерського палацу, де засідає парламент Великобританії. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram