Права рука Міхо віддувається за лідера в СІЗО
Загрузка плеера...

Поки Саакашвілі "десь в Європі" спокійнісінько планує своє політичне майбутнє та підбиває підсумки зборів "Руху нових сил", його соратник в Україні віддувається за всіх.

Так, рішенням Апеляційного суду Києва Северіона Дангадзе, якого підозрюють в отриманні коштів від бізнесмена-втікача Курченка, залишили під вартою. Наразі невідомо, наскільки продовжили арешт.

У партії екс-президента Грузії досі виправдовують Дангадзе і називають справу фейковою, сам же Саакашвілі ніяк не прокоментував рішення суду.

Раніше представники "Руху нових сил" пікетували будинок генпрокурора, звинувачуючи його у незаконному арешті Дангадзе. Протестувальники заявили, що не зупиняться, поки соратника не випустять.

Зазначимо, за інформацією слідства, чоловік через довірену особу звернувся до бізнесмена Курченка з пропозицією фінансувати діяльність Міхеїла Саакашвілі. Правоохоронці зафіксували отримання людьми з оточення екс-президента Грузії близько 500 тис. доларів.

4 грудня Служба безпеки України затримала Дангадзе на в'їзді в Полтаву. Тоді його доставили в ізолятор СБУ, а 6 грудня заарештували на 2 місяці.

Джерела: відео – YouTube, фото – Fаcebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram