Запам’ятайте мої слова – не буде дочасних виборів, - Парубій
Загрузка плеера...

Наступні парламентські вибори відбудуться у встановлений Конституцією термін.

Про це заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час спільного брифінгу з прем’єр-міністром України.

Володимир Гройсман у свою чергу зазначив, що Україна має поступово готуватися до чергових парламентських виборів.

Андрій Парубій, голова Верховної Ради України:

"Стосовно дочасних виборів і розмов в кулуарах. Мені дивно, хто ті розмови запускає. Але, очевидно, це люди, у яких немає любові до України і будь-якої відповідальності перед країною.

Нам потрібно працювати, а не займатися політичними інтригами, намаганням стикатися між собою лобами і запускати інтриги про дочасні вибори. Запам’ятайте мої слова – не буде дочасних виборів, будуть вибори у термін, передбачений Конституцією. А ми повинні працювати".

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України:

"Я хочу підтримати позицію голови Верховної Ради України з точки зору доцільності проведення позачергових виборів до Верховної Ради України, які чергово мають відбутися трошки більше ніж через рік. Очевидно, що такої доцільності зараз вже немає. Це питання можливо було ставити, коли парламент працював перший або другий рік. Я, як прем’єр-міністр, вважаю, що треба готуватися сьогодні до чергових президентських і парламентських виборів. Я маю на увазі з точки зору підготовки до цих виборів. Вважаю дуже принциповим вирішення моделі виборчої системи на наступні парламентські вибори".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram