Влада піднімає розцінки на прорив кордону
Загрузка плеера...

Урядовці зможуть більше заробити на незаконному перетині кордону. Це пов'язано зі збільшенням штрафів за порушення. Відповідний законопроект схвалили у парламенті.

У Міністерстві внутрішніх справ уточнили, що розмір стягнень має зрости більш ніж вдвічі. Нині мінімальний штраф становить 1700 грн, а максимальний – 3400 грн. Новий проект передбачає, що за незаконний перетин кордону українцям доведеться заплатити від 3400 до 8500 грн. Повторне порушення обійдеться дорожче. Для іноземців та осіб без громадянства умови також стануть більш жорсткими. Стягнення за порушення правил реєстрації і перебування в Україні сягатиме 5000 грн.

Можна припустити, що таким чином влада готується до нового візиту Міхеїла Саакашвілі.

Нагадаємо, у вересні позбавлений громадянства Міхо разом з прибічниками прорвався через кордон у пункті пропуску "Шегині". Екс-президент Грузії відбувся невеликим штрафом у 3,5 тис. грн, а деяким учасникам прориву вдалося взагалі уникнути покарання. Так, було закрито провадження щодо нардепів Сергія Власенка та Юлії Тимошенко. Справа в тому, що на час ухвалення рішення судом сплив час накладання штрафу.

Незаконний перетин кордону є адміністративним правопорушенням.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram