Японці обрали талісманів токійської Олімпіади
Загрузка плеера...

Зимова Олімпіада у Пхьончхані завершилася лише кілька днів тому, а погляд усієї світової спільноти вже звернений до Токіо, що стане господарем Літніх Ігор 2020 року. За більш ніж 800 днів до початку змагань японські організатори підбили підсумки голосування щодо талісманів головної спортивної події чотириріччя.

Роботи на конкурс подали понад 2000 художників, дизайнерів та просто талановитих людей. У грудні з усіх цих заявок було відібрано три, що пройшли до фіналу. Переможця обирали японські школярі, причому кожен клас мав лише один голос.

Зрештою, з великим відривом кращим був визнаний проект Ріо Танігучі. Дітям припали до душі футуристичні вухаті створіння, які нагадують супергероїв. Синій талісман, що супроводжуватиме атлетів на Олімпійських іграх, має традиційний для Японії візерунок "ічімацу". А елементи вбрання червоного маскота, який стане символом Паралімпіади, схожі на сакуру.

Літні Ігри у Токіо розпочнуться 24 липня 2020 року і триватимуть до 9 серпня. Участь у них візьмуть приблизно 13 тисяч спортсменів з 205 країн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram