На державній солі крадуть мільйони
Загрузка плеера...

Колишньому виконавчому директорові держпідприємства "Артемсіль" оголосили про підозру. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

Дениса Фоменка підозрюють у службовій недбалості та зловживанні службовим становищем. Під час досудового розслідування слідчі встановили, що в грудні 2014-го екс-посадовець перерахував 1,2 мільйона доларів "Артемсолі" на рахунок банку "Фінанси та Кредит".

Переказ коштів був проведений за договором банківського вкладу, проте особливої необхідності для підприємства у цьому не було. Гроші ж, своєю чергою, досі не повернуті, оскільки фінустанова перебуває на стадії ліквідації.

За словами директора департаменту з управління держвласністю при Мінагрополітики України Володимира Кудінова, депозитний договір із банком "Фінанси та Кредит" згодом визнали неплатоспроможним. Чиновник наголосив, що протягом шестимісячного керівництва Фоменка заборгованість замовників перед підприємством зросла в понад 2 рази, а це – 220 мільйонів гривень.

Зазначимо, що на початку 2015-го колишній виконавчий директор ДП підписав договір поставки партії солі вартістю понад 4,7 мільйона гривень. Пізніше прокуратура встановила, що сума була значно завищена, що спричинило 1,7 мільйона гривень матеріальної шкоди "Артемсолі".

Представники прокуратури вже спрямували клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Також за Фоменка можуть внести заставу у розмірі понад 30,5 мільйонів гривень.

Джерело фото – Facebook, джерело відео – YouTube, 5.UA, УНІАН.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram