Чиновник НБУ поскаржився полякам на еміграцію
Загрузка плеера...

Вітчизняний чиновник Сергій Ніколайчук дав інтерв'ю польському виданню Agencja Prasowa Biznes, у якому розповів про зростання еміграції з України у наступні два роки.

До того, що політики "виносять сміття з хати", усі ми звикли. Але дивує те, що пан Ніколайчук працює ні в міграційній службі, ані в Держстаті, а у Національному банку. Там він обіймає посаду директора департаменту монетарної політики та економічного аналізу.

Співробітник НБУ був відвертий: навіть незважаючи на очікуване "поліпшення якості життя" в Україні, громадяни продовжать масово виїжджати за кордон у пошуках кращої долі. Основна причина – це, звичайно, різниця у рівнях заробітної плати. У тій же Польщі середня ставка втричі вища за українську. Вирівняти ситуацію швидко, на думку Ніколайчука, просто неможливо.

Зазначимо, що внаслідок еміграції за останні два роки Україна втратила до 8% робочої сили, хоча раніше експерти оцінювали цей показник у 3-4%. Переважна більшість тих, хто не бачить подальших перспектив на Батьківщині – чоловіки віком до 35 років.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram