Гройсман відхрестився від мрій Омеляна про Hyperloop
Загрузка плеера...

Не минуло й тижня з того часу, як міністр інфраструктури пообіцяв українцям швидкісний потяг Hyperloop, як уряд вже відхрестився від цього масштабного проекту.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Кабмін не ухвалював жодних рішень щодо будівництва лінії вакуумного поїзда, який розвиватиме швидкість до 600 км/год. Ініціатива будівництва лінії належить особисто голові Мінінфраструктури Володимиру Омеляну. Крім того, прем'єр жодним чином не прокоментував створення тестового майданчика Hyperloop у Дніпрі. Гройсман додав, що зараз у місті є інша актуальна проблема – розбудова метро.

Будівництво потяга Hyperloop в Україні – вже не перша приваблива обіцянка Міністерства інфраструктури. Останнім часом у відомстві не припиняють тішити українців. Так, урядовці запевняли, що наступного року побудують "повітряний експрес", який сполучатиме Київ і міжнародний аеропорт "Бориспіль".

Крім того, міністр Омелян постійно пророкує вихід на український ринок ірландського лоукостера Ryanair. За урядовими прогнозами, бюджетний авіаперевізник мав почати роботу в Україні ще минулого року, проте цього не сталося через конфлікт з керівництвом "Борисполя". Тоді Гройсман також пояснював, що Кабмін не причетний до зриву програми, адже міністр інфраструктури вів перемовини з компанією одноосібно.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram