Навіть найбагатші пенсіонери Києва не шикують
Загрузка плеера...

Київські пенсіонери отримують найвищі пенсії в Україні. Відповідно до звіту Пенсійного фонду, в середньому найбільший розмір пенсійної виплати зафіксували в Києві і він склав цілих три тисячі триста тридцять дві гривні.

Від столичних мажорних дідусів і бабусь не дуже відстають і пенсіонери з Донецької області із середнім розміром пенсій у три тисячі двісті шістдесят вісім гривень та Луганщини, де пенсія становить дві тисячі дев’ятсот вісімдесят гривень.

Трохи гірше, але теж відносно непогано живе середній пенсіонер у Дніпропетровській (2850), Запорізькій (2680), Харківській (2530) та Київській (2500) областях.

Тільки тернопільських літніх людей обділили, там зафіксовано найнижчу пенсію, яка склала одну тисячу дев’ятсот тридцять гривень.

Для порівняння, середній тариф на опалення по Україні на кінець грудня становив трохи більше 1040 грн / гігокалорій. Крім того, в аптеках, де основними клієнтами є саме пенсіонери, експерти прогнозують здорожчання ліків, які й до того були недешевими, ще приблизно на 5 відсотків. Так, наприклад, мінімальний кошик ліків наразі у середньому коштує 332 грн.

Тож навіть найбагатші, за версією Пенсфонду, пенсіонери Києва ледь зводять кінці з кінцями з такими цінами. А як виживати тим літнім людям, які отримують мінімальну, а не середню виплату, у Пенсійному фонді не зазначають.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram