Міністр набрала державних грошей і пішла
Загрузка плеера...

У Греції міністр соціальної солідарності Ранія Антонопулу пішла у відставку. Сталося це після того, як набула розголосу інформація, що урядовець незаконно отримала від держави 23 тисячі євро субсидії на оренду житла в Афінах. Відставку вже прийняв очільник грецького кабміну.

За словами місцевих журналістів, Антонопулу щомісяця нараховували по 3 тисячі євро. Субсидію їй надавали для оренди житла у престижному районів Афін.

Після розголосу і критики з боку опозиції посадовець підтвердила, що за два роки отримала від держави 23 тисяч євро та пообіцяла повернути гроші.

Водночас жінка заявила, що субсидія належить їй за законом. Він передбачає відшкодування плати за оренду житла для урядовців, які не є депутатами і не проживають в столиці країни.

Пізніше наближені до грецького прем’єра повідомили, що тепер скасують субсидії для урядовців, які не є членами парламенту.

Як відомо, Ранія Антонопулу разом із її чоловіком міністром економічних відносин Дімітрісом Пападімітру вважаються одними з найбагатших грецьких політиків. Їх статки складають близько 3 млн дол.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram