Угорщина звинуватила Україну в екстремізмі
Загрузка плеера...

В Угорщині заявили про зростання екстремізму в Україні. Так у Будапешті відреагували на черговий напад на офіс угорців Закарпаття в Ужгороді. Міністерство закордонних справ Угорщини викликало посла України Любов Непоп для дачі пояснень.

На товариство угорської культури напали в ніч на 27 лютого. Перед початком пожежі було чутно звук вибуху. Місцеві ЗМІ припустили, що у будівлю кинули "коктейль Молотова". Внаслідок пожежі ніхто не постраждав, поліція порушила справу за фактом умисного підпалу.

У Будапешті заявили про залякування угорців і обмеження прав національних меншин. Дипломати не забули натякнути і на скандальний закон України про освіту. Натомість у Києві вважають інцидент провокацією. Міністр закордонних справ Павло Клімкін засудив напад на товариство і заявив, що організатори акції хотіли дестабілізувати політичну ситуацію в регіоні. Голова МЗС України побачив у підпалі "замовний зовнішній слід".

В облдержадміністрації Закарпаття також вважають подію провокацією, яку влаштували, аби зіпсувати відносини двох держав. Нинішній інцидент пов'язали з нападом, який відбувся три тижні тому, коли у вікно союзу угорців Закарпаття кинули пляшку із запальною сумішшю.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram