Генпрокурор придумав, як боротися з корупцією
Загрузка плеера...

У Служби безпеки України потрібно відібрати можливість тиску на бізнес під час проходження митних процедур. Про це в інтерв'ю LB.ua заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Він зауважив, що на митниці, попри всі позитивні зміни, все одно залишається "величезна корупція кланів". Служба безпеки України має законне право порушувати справи, які не підлягають процесуальному контролю Генпрокуратури.

На переконання Луценка, така можливість використовується СБУ для масового тиску на бізнес під час розмитнення товарів.

Генпрокурор заявив, що по одній тільки справі про можливу контрабанду ялинкових іграшок за 2014 рік у день митниця отримує до 100 доручень огляду будь-яких товарів.

Крім того, Генпрокурор заявив, що хоче посилити тяжкість покарання для корупціонерів. Він наголосив, що попри боротьбу з корупцією ніхто не звертає увагу на те, що один із пунктів статті за хабарництво передбачає тільки штраф. І в судах "якось випадково стається", що більшість хабарників засуджують саме за цією частиною.

Водночас очільник ГПУ додав, що наполягатиме на тому, щоб корупціонерів ув'язнювали не менш ніж на рік. А "суддя, що даватиме менше, сам отримуватиме п’ять".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram