Через аргентинський кокаїн арештували трьох росіян
Загрузка плеера...

У Москві арештували трьох росіян, яких обвинуватили у спробі перевезти кокаїн з Аргентини до Російської Федерації. Як стало відомо, цю операцію спецслужби двох країн вели більше року.

У прес-службі Тверського суду Москви повідомили, що Володимира Калмикова, Іштіміра Худжамова і Алі Аб'янова взяли під варту. "Усім підозрюваним висунули обвинувачення в замаху на незаконний обіг та контрабанду наркотиків. Апеляцію, подану на рішення суду, відхилили". За цією ж справою було висунуто обвинувачення ще одному громадянину Росії Андрію Ковальчуку, який очолював угруповання. Його заочно заарештовано й оголошено у міжнародний розшук.

Варто зауважити, що ордер на арешт було видано ще 13 грудня, проте відомо про нього стало лиш тепер.

Як повідомляв Телеграф, до справи під грифом "цілком таємно" причетний секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев, який у грудні 2017-го здійснив офіційний візит до Буенос-Айреса. Нібито саме на його літаку перевозили дипломатичну пошту й вантаж. Проте у Радбезі цю інформацію спростували.

Раніше правоохоронці Аргентини для відстеження призначеного для Російської Федерації вантажу замінили кокаїн борошном, встановили в одну із сумок датчик GPS та відправили його в супроводі трьох аргентинських митників. Тоді було заарештовано ще кілька осіб, причетних до справи.

Фото з відкритих джерел; джерело відео – Twitter

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram