Українці здолали шведів у боротьбі за Кубок світу

Баскетбольна збірна України поки справляється із завданням потрапити на чемпіонат світу значно краще, аніж їх колеги у футболі. У четвертому турі відбіркового турніру підопічні Євгена Мурзіна на рідному паркеті столичного Палацу спорту обіграли шведів.

Перша десятихвилинка у виконанні вітчизняних баскетболістів видалася досить невдалою. Гості одразу заволоділи ініціативою і повели 5:0. Більш-менш вирівняти становище вдалося лише під кінець першої чверті. А от у другій українці діяли значно краще. 11 набраних очок поспіль і 25 загалом стали запорукою того, що на екваторі поєдинку ми мали вагому перевагу – 51:32.

Після великої перерви збірна Швеції почала наздоганяти "жовто-синіх", проте наблизитися на мінімальну відстань так і не спромоглася. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 77:66 на користь господарів майданчика. Найрезультативнішими у складі українців стали Ігор Зайцев, Сергій Гладир та натуралізований американець Юджін Джетер.

Після чотирьох матчів Україна посідає перше місце у кваліфікаційній групі. Наступні поєдинки ми проведемо вже влітку – домашній проти Латвії та виїзний проти тієї ж Швеції.