Хворий Стець зчинив переполох на форумі
Загрузка плеера...

Дивний і навіть дикий вчинок здійснив міністр інформаційної політики Юрій Стець на четвертому міжнародному форумі щодо окупації Криму. Урядовець під час аж надто короткого виступу сказав слова, які можна трактувати як погрозу на адресу посла Сполучених Штатів в Україні та депутата Європарламенту.

Юрій Стець, міністр інформаційної політики:

"Почну з найменш приємного. Пані Йованович, пані Хармс! Ви говорили щойно, що Крим – це Україна, а Росія – окупант. Подивіться на Ахтема Чийгоза. Його за це посадили. Ви наступні".

Після цього Стець почав задихатися та покинув трибуну. За мить він спробував продовжити говорити, проте колеги вивели його за руки із зали. Модератор форуму пояснила шокованим гостям: "Міністр хворий. Для нас це є нормою. Просимо поставитися з розумінням до цього моменту".

Звичайно, слова, сказані чиновником у напівсвідомому стані, не варто сприймати серйозно. Проте виникає питання: чому Стець узагалі брав участь у заході такого високого рівня, якщо не міг довше хвилини стояти на ногах? Парламенту варто нарешті прийняти відставку міністра, який, очевидно, має величезні проблеми зі здоров'ям.         

Джерело відео: Политнавигатор, Facebook, YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram