Екс-президенту Кореї світить 30 років тюрми
Загрузка плеера...

Прокуратура Республіки Корея оголосила свою вимогу щодо покарання колишнього президента Пак Кин Хє за корупційну діяльність. Сторона обвинувачення хоче, щоб політик провела за ґратами наступні 30 років.

Пак Кин Хє закидають участь у 18 епізодах протизаконної діяльності, зокрема, хабарництві, зловживанні владою та розголошенні державної таємниці. Клопотання прокурорів підозрювана особисто не чула, оскільки відмовилася брати участь у судових слуханнях після того, як у жовтні їй продовжили термін арешту.

Скандал навколо президента розгорівся наприкінці 2016 року. Пак Кин Хє звинуватили у тому, що вона впродовж багатьох років повідомляла своїй подрузі Чхве Сун Сіль деталі державного управління та допомагала їй отримувати десятки мільйонів доларів у підконтрольні фонди. У березні 2017 року корейську лідерку відсторонили у порядку імпічменту та взяли під варту. У суді вона категорично відкинула будь-які звинувачення на свою адресу.

Зазначимо, що співучасниця злочинів Пак Кин Хє, її подруга Чхве Сун Сіль 13 лютого отримала вирок у вигляді 20 років ув'язнення. Вона також має виплатити штраф у розмірі майже 17 мільйонів доларів США.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram