Аваков заробив у 57 разів менше дружини
Загрузка плеера...

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков подав до НАЗК електронну декларацію за 2017 рік. Дохід урядовця за звітний період становить 1 мільйон 82 тисячі 323 гривні. Левову частку склала заробітна плата, яка, порівняно з попереднім роком, зросла на 244 тисячі у національній валюті.

Проте найцікавіше у податковому звіті очільника МВС – це прибуток його дружини. Тільки від відчуження цінних паперів та корпоративних прав Ірина Авакова отримала майже 56 мільйонів гривень. Мова йде про частку у телеканалі "Еспресо", яка була продана компанії Atmosphere Entertainment. До речі, цю фінансову операцію багато експертів вважають відмиванням грошей.   

Що стосується валютних активів, то сім'я Авакових володіє близько 2,5 мільйонами доларів, 1,5 мільйонами євро та навіть невеликою кількістю японських єн. Нерухоме майно міністра не змінилося – все ті ж три квартири та дві земельні ділянки. Арсен Борисович все ще залишається бенефіціаром двох кіпрських компаній та власником 100% акцій однієї з італійських фірм.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram