Нардепу загрожує розслідування за мільярдні борги
Загрузка плеера...

Національне агентство з питань запобігання корупції провело повну перевірку декларацій народного депутата, члена фракції "Народний фронт" Дениса Дзензерського та знайшло кілька грубих порушень.

Зокрема, згідно з рішеннями районних судів міста Дніпро, обранець у 2015 році мав боргові зобов'язання перед фінансовими установами на загальну суму понад 3 мільярди гривень, які він не вказав у своєму податковому звіті. Історія повторилася і через рік, тільки от обсяг заборгованості встиг зрости до майже 5 мільярдів. Сам Дзензерський своє небажання повідомляти про борг пояснював відсутністю інформації про те, що такі зобов'язання підлягають декларуванню.

Ще одна провина соратника Арсенія Яценюка – нездатність надати докази законності набуття подарунка, отриманого ним у 2015 році. Сума "презенту" склала ні багато ні мало 35 мільйонів у національній валюті.

Обґрунтовані висновки щодо декларацій нардепа-боржника НАЗК спрямувало до Національного антикорупційного бюро. Там на підставі них мають розпочати досудове розслідування.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram