Парубій не бачить підстав для дочасних виборів
Загрузка плеера...

Голова Верховної Ради України не бачить підстав для проведення дочасних виборів. Про це Андрій Парубій заявив під час брифінгу у парламенті.

На Погоджувальній раді голів фракцій та комітетів декілька народних депутатів у виступах згадали про можливість дострокових виборів.

Чергові вибори до Верховної Ради мають відбутися 2019 року.

Андрій Парубій, голова Верховної Ради України:

"Скільки існує ця Верховна Рада і скільки існують попередні Верховні Ради, весь час іде дискусія про дочасні вибори. І я теж наголошував, що, вважаю, у цих умовах дочасні вибори – це, швидше, є сценарій дестабілізації, сценарій, який призведе до турбулентності в державі. І, тому я переконаний, що немає жодних підстав для проведення дочасних виборів. І я переконаний, що є спільна позиція і у Верховній Раді і у виконавчій владі і Президента України, що це є той сценарій, який сьогодні є небажаний для України. І тому переконаний, що розмови про дочасні вибори не мають під собою жодного ґрунту. Тому і сказав, що ніяких дочасних виборів не буде. У нас наступний рік буде дуже складний. У нас будуть вибори і президента і Верховної Ради. Я розумію, що наближення виборів дуже актуалізує політичні дискусії і намагання політизувати цей процес. Тим не менше, я зроблю все можливе, щоб Верховна Рада не потрапляла у цей вир політичних емоцій, щоб Верховна Рада працювала злагоджено, відповідально, як цього потребує ситуація в країні".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram