Насірову не вдалося зв'язати руки НАБУ і САП
Загрузка плеера...

Адвокатам Романа Насірова не вдалось зупинити судову тяганину у справі чиновника. Юристи хотіли перекрити хід апеляцій, які підготували правоохоронці.

Суд першої інстанції вирішив, що колишній голова державної фіскальної служби був непричетним до так званої "газової схеми" нардепа Онищенка. Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура оскаржили рішення служителів Феміди. Представники Насірова звернулись до Київського апеляційного адмінсуду, вимагаючи залишити справу без перегляду. Юристам відмовили у задоволенні клопотання.

Служителі Феміди пояснили, що рішення суду першої інстанції негативно впливає на інтереси слідства. Крім того, слухання справи Насірова відбувалось з порушеннями, НАБУ і САП не допустили до розгляду позову.

Відзначимо, правоохоронці вважають, що екс-керівник ДФС ухвалював необґрунтовані рішення щодо податкової розстрочки для компаній, які були задіяні в оборудках депутата Онищенка із газом.

Компанії, які купляли паливо в "Укргазвидобування", не платили податки і не розраховувались з державним підприємством. Через це держава втратила понад 2 млрд грн. Восени судді заявили, що Насіров діяв у рамках своїх службових повноважень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram