Рабінович готовий очолити рух "Геть Супрун!"
Загрузка плеера...

Дії виконувача обов'язків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун руйнують українську медицину і, зокрема, систему підготовки лікарів. Про це заявив народний депутат України, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович.

Політик зауважив, що наказ міністерства про відсторонення ректора Національного медичного університету ім. Богомольця Катерини Амосової заблокував роботу навчального закладу. На думку парламентарія, такі дії лише шкодять країні.

Вадим Рабінович, народний депутат України, лідер політичної партії "За життя"

"Мы и так виноваты перед молодежью за то, что не даем ей шанса реализоваться у себя в стране, мы и так выпихиваем молодые таланты из страны. Так Супрун, не обладая даже министерскими полномочиями, уже и увольняет ректоров, блокирует вуз, плюет на молодых врачей, которым надо учиться спасению жизней и здоровья людей. Это вредоносная политика, политика уничтожения страны".

Народний депутат заявив, що підтримує студентів та викладачів медуніверситету і разом із ними боротиметься проти нищівних для медицини дій Міністерства охорони здоров'я, зокрема, її очільниці Супрун, котра незаконно обіймає свою посаду. При цьому Вадим Рабінович запевнив, що політична партія "За життя" готова повністю заблокувати роботу МОЗу, а також закликати своїх прибічників у регіонах до блокування роботи філіалів міністерства. Відповідно, чинна влада має зреагувати на ці вимоги, розібратися у ганебній ситуації, відновити на посаді ректора університету Амосову і дати правову та політичну оцінку діям Супрун і її так званої команди.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я відсторонило від обов'язків Катерину Амосову через відсутність договору між університетом та Центром тестування "Крок". Жінка заявила, що намагалася налагодити діалог із МОЗом, проте урядовці ігнорували проблеми вишу. У медуніверситеті оголосили безстроковий страйк.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram