Пхьончхан-2018: Україна – не зимова країна?
Загрузка плеера...

Грандіозною церемонією закриття на стадіоні у Пхьончхані завершилися двадцять треті Зимові Олімпійські ігри. Після яскравого шоу та традиційного параду атлетів відбулася символічна передача права на проведення Олімпіади наступному місту-господарю – Пекіну.

Для України змагання у Південній Кореї видалися дуже суперечливими. Біатлоністи, на яких покладали величезні сподівання, цілком та повністю провалили усі особисті гонки і не змогли продемонструвати нічого особливого у естафетах. Команду роздирали скандали, тренерські рішення викликали навіть не подив, а відвертий шок. Як результат – жодної нагороди. Дуже хотілося б, щоб відповідальні за це понесли покарання. Проте схоже, що ні керівництво федерації, ні наставники у відставку не збираються.

Найбільшим відкриттям Олімпіади серед українців став Владислав Гераскевич. 19-річний спортсмен змусив усю країну дізнатися про такий екзотичний для нас вид спорту як скелетон. 12 місце на дебютних Іграх – велике досягнення, яке дає надію на майбутнє. Можна бути певними: Влад ще не раз приємно здивує вітчизняних вболівальників.

Найяскравіший спогад Пхьончхана-2018 – це, звичайно, золото Олександра Абраменка. Фрістайліст з Миколаєва йшов до цього успіху усе своє життя і нарешті, з четвертої спроби, піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу пошани. Він став першим в історії незалежної України олімпійським чемпіоном Зимових Ігор серед чоловіків.

З одним золотом ми посіли 21-у сходинку медального заліку. Усіх перевершила Норвегія, яка навіть побила рекорд за кількістю нагород – 39. Зазначимо, що команда ОАР стала лише тринадцятою. До того ж, їй так і не дозволили пройти на церемонії закриття під російським прапором.

Джерело відео: Телеканал XSport, YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram