"Верес" принизив київське "Динамо"

Для київського "Динамо" лютневі матчі чемпіонату України та Ліги Європи принесли дві новини. Хороша: Віктор Циганков гідно змінює Андрія Ярмоленка, забиваючи практично у кожному поєдинку. Погана: команда перебуває у глибокій кризі і ризикує втратити будь-які шанси на успішне завершення сезону.

Після відверто блідої нічиї з грецьким "АЕКом" "біло-сині" поїхали в гості до рівненського "Вереса", де зобов'язані були реабілітуватися перед вболівальниками. Проте замість цього кияни зазнали найбільш ганебної поразки за останні кілька років.

Вже на 13-ій хвилині Станіслав Куліш вивів номінальних господарів "Арени Львів" уперед після жахливої помилки капітана "Динамо" Миколи Морозюка. Не минуло й чверті години, як "Верес" подвоїв перевагу. Арбітр призначив пенальті за фол Руслана Ротаня, та ще й показав півзахиснику пряму червону картку. З повтору видно, що на "фол останньої надії" порушення з боку Руслана відверто не тягнуло. Так чи інакше, кияни залишилися вдесятьох, а Сергій Сімінін реалізував одинадцятиметровий.

Циганков скоротив відставання у рахунку, але на цьому кошмар для "динамівців" не завершився. На 67-ій хвилині вони залишилися ще без одного гравця: другий "гірчичник" заробив Микита Бурда. Приклад суперника наслідував Сімінін, теж завчасно пішовши до роздягальні. Але це не завадило рівнянам забити втретє: автором останнього голу став Руслан Степанюк, якого визнали кращим гравцем матчу.

3:1 – "Верес" забезпечив собі місце у топ-шістці, створивши, мабуть, найбільшу сенсацію чемпіонату. А "Динамо" тепер відстає від "Шахтаря" аж на шість очок.

Джерело: телеканал "Рівне-1"