Богомольця VS МОЗ: чия візьме?
Загрузка плеера...

Національний медичний університет імені Богомольця оголосив безстроковий страйк. Про це заявили на офіційній сторінці ВУЗу у Facebook.

У повідомленні йдеться про те, що страйк оголосили через втручання керівництва Міністерства охорони здоров’я України в діяльність університету. Зокрема, через нібито незаконні доручення МОЗу. Зазначається, що навчальний заклад повністю зупиняє роботу на невизначений час, а всі приміщення НМУ, крім клінік, будуть недоступними для відвідувачів.

До страйку долучились представники Студентського парламенту, профкому та активістів університету. Також ініціативу підтримали декани, проректори та профспілковий комітет.

Таким чином студентський актив і трудовий колектив медуніверситету вимагають від Президента негайно втрутитися в ситуацію, що склалася, а від Верховної Ради – створити комісію із розслідувань щодо зловживань службовим становищем керівництвом МОЗу. Крім того, університет імені Богомольця вимагає від Уляни Супрун скасувати наказ про відсторонення ректора НМУ та забезпечити проведення іспиту КРОК1. Стоматологія.

Нагадаємо, 20 лютого ректора медуніверситету Катерину Амосову відсторонили від посади через нібито не виконання службових обов’язків, а саме незабезпечення складання іспиту для студентів. Водночас сама Амосова заявила, що зам міністра МОЗу тиснув на неї та таким чином вирішив розправитися за відмову сприяти у вчиненні протиправних дій.

Джерела: відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram