Олімпійський хокейний турнір виграла "країна ОАР"
Загрузка плеера...

На відміну від футболу, у хокеї олімпійський турнір є найпрестижнішим змаганням. Проте не цього року. Через відмову босів американської NHL відпустити гравців до Пхьончхана до фіналу Олімпіади-2018 потрапили команди, які за інших обставин навряд чи б змогли претендувати на медалі. Німеччина, яка сенсаційно обіграла на шляху до вирішального матчу шведів та канадців, протистояла олімпійським атлетам з Росії.

ОАР відкрила рахунок на останній секунді першого періоду. Класний кидок вдався захиснику В'ячеславу Войнову. Німці відігралися завдяки помилці воротаря Василя Кошечкіна. Шайбу на свій рахунок записав Фелікс Шюц.

Неймовірним за своїм сценарієм вийшов заключний третій період матчу. Спочатку Гусєв вдруге вивів "ОАРівців" вперед, але вже за 10 секунд паритет відновив Кахун. Згодом Німеччина вперше повела в рахунку зусиллями Йонаса Мюллера. До фінальної сирени залишалося лише три хвилини, до того ж "Манншафт" перебувала у більшості. Проте втримати перевагу не вдалося. Той же Гусєв оформив дубль і перевів гру в овертайм.

У додатковому періоді ОАР мали явну перевагу і втілили її у гол Капрізова, який приніс їм золото. Німці змушені вдовольнитися лише сріблом, а бронзу забрала Канада.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram