Україна визначилась з представником на "Євробаченні"
Загрузка плеера...

24 лютого відбувся фінал українського національного відбору на пісенний конкурс "Євробачення", який цього року пройде у Лісабоні. За право представляти країну змагалися шість виконавців.

На думку журі, до складу якого входили саундпродюсер Євген Філатов, співачка Джамала та "Вєрка Сєрдючка" вітчизняної естради Андрій Данилко, найкраще виступила конкурсантка Tayanna. Вона єдина з усіх фіналістів представила пісню українською мовою. Зазначимо, що після виступу дівчини з подачі Данилка розгорівся скандал: суддя змусив її довести, що вона не співала під фонограму. Адміністратор виконавиці почав кричати "ганьба", у відповідь на що Данилко нецензурно його "послав". Лайка потрапила до прямого ефіру.

Глядачі з вироком журі категорично не погодилися. Tayanna отримала лише чотири бали, а переможцем з третиною усіх голосів став Костянтин Бочаров, відомий під псевдонімом Melovin. Саме його композиція "Under The Ladder" і пролунає у Лісабоні. До трійки призерів відбору також увійшов гурт Kadnay, якому судді дали три бали, але у смс-голосуванні хлопці стали другими.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram