Штрафи за швидкість можуть зрости
Загрузка плеера...

Державне агентство "Укравтодор" вимагає підвищення штрафів за порушення швидкісного режиму на вітчизняних шляхах. Про це заявив виконувач обов'язків голови відомства Славомір Новак.

На його думку, будь-які обмеження, прописані у законодавстві, не є ефективними, якщо не працює система контролю та покарання. Тому основним шляхом вирішення проблеми масового перевищення водіями швидкості в "Укравтодорі" вважають, по-перше, збільшення кількості працівників поліції на дорогах, а по –друге, перегляд штрафів у бік їх суттєвого збільшення. Окрім того, має бути створена автоматична мережа, яка б вела фотофіксацію порушень. Проте для цього спочатку потрібно внести корективи у відповідні закони.

Не виключено, що невдовзі ліміт швидкості у населених пунктах знову зазнає змін. Пан Новак вказує на досвід європейських країн, де розглядають питання про те, щоб заборонити рухатися у центрах міст та спеціальних зонах швидше, ніж 30 кілометрів на годину. Враховуючи скарги водіїв навіть на обмеження у 50 кілометрів, навряд чи ініціатива "автодорівців" має шанси на втілення у життя.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram