Москаля не зупинити – вимагає вибачень від Супрун
Загрузка плеера...

Очільник Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль вважає, що не винен у конфлікті з в.о. міністра охорони здоров'я Ульяною Супрун. Відповідно, першою має попросити вибачення саме очільниця МОЗу за поширення негативної й недостовірної інформації про Закарпаття, а не він за свої висловлювання на адресу чиновниці. Про це йдеться в заяві на офіційному сайті Москаля.

Він повідомив, що оприлюднена пані Супрун інформація про "контрабандну вакцину, яку лікарі не хочуть використовувати", є неправдивою. Вона зачіпає не тільки його особисто, але й усю Закарпатську область, яка з вини МОЗу не отримує вакцину, тому змушена просити гуманітарну допомогу в сусідніх країн.

Голова Закарпатської ОДА додав: якщо Супрун вважає, що гострі слова зачепили її честь, гідність і ділову репутацію, то вона може звернутися до суду, який призначить проведення лінгвістичної експертизи його висловлювань.

Зазначимо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів телефону розмову з Москалем і наголосив, що очільник Закарпатської ОДА має знайти в собі сили публічно попросити пробачення у Супрун.

Напередодні голова Закарпатської ОДА під час засідання облради нецензурними словами звернувся на адресу в.о. міністра охорони здоров’я.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram