Генпрокурор переймається проривами кордону
Загрузка плеера...

Генеральний прокурор України Юрій Луценко запропонував повернути кримінальну відповідальність за незаконний перетин кордону. Високопосадовець заявив, що вже направив до Верховної Ради проект змін до відповідного закону та сподівається, що їх затвердять у негайному порядку.

Луценко зазначив, що відповідальність за цей злочин була змінена з кримінальної на адміністративну за часів правління колишнього президента України Віктора Януковича. І це, на думку генпрокурора, один із нонсенсів нинішньої вітчизняної системи правосуддя. Адже тепер декілька тисяч "зелених чоловічків" можуть перетнути кордон і відбутися штрафом.

Нагадаємо, напередодні Луценко заявив, що підписав і направив до ВРУ подання щодо притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешту народного депутата від "Опозиційного блоку" Євгена Бакуліна. Слідство вважає, що парламентарій причетний до масштабної корупційної оборудки, яку в народі назвали "вишки Бойка". За приблизними підрахунками, тоді з бюджету вкрали кілька сотень мільйонів доларів.

Фото: Google. Відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram